Успішний вибір професії значною мірою визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу. Формування психологічної готовності випускників шкіл до усвідомленого вибору професії в наш час є непростим процесом.

Усвідомлюючи це, педагогічний колектив нашого закладу освіти розпочав профорієнтаційну роботу з випускниками дев’ятих класів вже на початку жовтня нового навчального року. 

3.03.21 р. учні Шамраївського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» на чолі з заступником директора з виховної роботи Аліною Ліщенко – Гребінник та практичним психологом Тетяною Севериненко відвідали наш освітній заклад.

Це був не просто захід – знайомство із освітнім закладом, а справжня екскурсія світом різноманітних професій з цікавим майстер – класом, веселощами, пригощаннями та подарунками.

Проведення такого заходу дозволяє сподіватися, що випускники шкіл, при прямому спілкуванні з старшими товаришами, зроблять вірний вибір професії, яка буде у нагоді на все життя. Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата.