Лінійка посідає особливе місце в режимі  освітнього закладу. Така форма початку навчального дня організовує і налаштовує колектив на працю, дає можливість створити достатньо високий рівень розвитку пізнавальних процесів.

Спортивно – патріотичний захід «Де козак,там і слава»

Патріотизм – одне з найбільш глибоких людських почуттів. Як правило, це поняття розуміють як відданість і любов до Батьківщини, до свого народу, гордість за їхнє минуле й сьогодення, готовність до її захисту. Це почуття є одним із найважливіших духовних надбань особистості. Воно характеризує вищий рівень розвитку особистості й проявляється в її активно-діяльнісній самореалізації на благо Батьківщини.

     Вже традицією в освітньому закладі стало свято «Де козак, там і слава».

В програмі заходу:

–   загально училищне виконання гімну, винесення прапору;

–   конкурс строю та пісні;

–   спортивні естафети, змагання;

–   загально училищне виконання патріотичних кричалок;

–  оформлення куреня та емблема куреня;

–  конкурс приготування козацької каші.

Участь у Обласному профорієнтаційному

змагально-мотиваційному  конкурсі

серед учнівських команд „ Обери майбутнє”

Участь здобувачів освіти Сквирського вищого професійного училища  у Обласному профорієнтаційному змагально-мотиваційному  конкурсі серед учнівських команд„ Обери майбутнє” .

Дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, соціальними працівниками. Натомість популярності набувають робітничі професії. Це слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, кухарі, водії, трактористи. Тож саме такі професії рекламувала команда «Максимум».

«Конкурс читців до Всесвітнього Дня читання вголос»

Як часто Ви читаєте книги?

Люди, які люблять читати книги,отримують від цього багато незаперечних переваг:стимуляція мозку,зменшення впливу стресових ситуацій, знання,багатий словниковий запас,покращення пам’яті,аналітичні здібності.

В освітньому закладі започаткована традиція «Конкурс читців до Всесвітнього Дня читання вголос».

«Колодія величаймо – весну зустрічаймо!»

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

Національно-патріотичне виховання – складник усіх ланок навчально-виховного процесу. Воно передбачає формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розквіту держави, готовності її захищати; забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, прадідів, культури та історії рідного народу, формування високої мовної культури, оволодіння українською мовою; прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій рідного народу.

Добра традиція започаткована в нашому освітньому закладі випікання млинців та частування смаколиками всіх бажаючих на свято Колодія.

Зроби фото з хусткою”

Наша країна відома своїми старовинними традиціями, а також предметами побуту та одягу, що вражають своєю красою. До таких речей сміливо можна віднести бабусину хустину.

Наші предки здавна цінували красу та комфорт. Незамінною річчю в гардеробі тодішніх дівчат була хустина. Серед різноманіття орнаментів, якими вони були прикрашені та багатсва кольорів цінною була також практичність. Адже вона дарувала тепло своїй власниці. Хустини носили не лише в якості головного убору, а й просто накидали на плечі. Виглядає це дуже красиво.

До Всесвітнього Дня української хустки в освітньому закладі започаткована традиція “Зроби фото з хусткою».

      Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

Заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Вже традицією в освітньому закладі  стало вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Слава Україні!

Героям Слава!

«День Соборності»

Традицією нашого освітнього закладу стало утворення Живого ланцюга здобувачами освіти та педагогічним колективом на честь Дня Соборності України .

Участь ДНЗ “Сквирське ВПУ” у міському святі до Дня міста

Традицією стала участь колективу ДНЗ “Сквирське ВПУ”  у міському святі до Дня міста.

Майстри виробничого навчання разом з здобувачами освіти готують та пригощають сквирян готовою продукцією, демонструючи свої професійні навики.

Майстер – класи виготовлення ляльки-мотанки

Про українські рушники та вишиванки знають повсюди і в Україні і далеко за її межами, а от про ляльку-мотанку інколи не знають нічого. Прекрасно що традиції створення та використання таких ляльок збереглися та продовжують відроджуватися. Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.

  В нашому освітньому закладі започаткована гарна традиція виготовлення ляльки – мотанки.

Конкурс фахової майстерності

серед здобувачів освіти нашого освітнього закладу та ЗОШ міста  з професії “Кухар;офіціант»

Проєкт «Чисте довкілля» 

Більшість відходів, які ми щоденно викидаємо в сміттєві контейнери, може отримати друге життя. Неперероблене сміття автоматично стає отрутою для довкілля, сортування ж значно полегшує його переробку.

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення нашої планети, необхідно навчитись правильно сортувати сміття – процес, при якому відходи поділяються на різні елементи.

Тож, нами було прийняте рішення розпочати даний проєкт «Чисте довкілля» гарна традиція саме з метою дослідження цього питання та просвітницької діяльності у освітньому закладі, а також впровадити механізми роздільного збору відходів, донести до здобувачів освіти, що не все сміття – це сміття!

Проєкт “Чисте довкілля”