Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України

09.11.22 року в ДНЗ “Сквирське ВПУ” відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту України. Під час засідання заслухали:

  1. Шембелян Л.М., яка розпочала педагогічний форум думок словами Сухомлинського “…немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як учителі”.
  2. Скидан К.П., зауважила, що її професійно-особистісний розвиток направлений на отримання таких знань, які б сприяли розширенню освіченості у своєму предметі, підвищенню ефективності навчання предмету, сприяли б виробленню нових педагогічних прийомів і методик, розвитку творчого потенціалу у професійній діяльності.
  3. Дюбіна В.В., який відмітив, що без постійного засвоєння нових знань не домогтися підвищення категорії.
  4. Шембелян Л.М., яка поділилася власним досвідом роботи, який показує, що використання елементів професійної спрямованості у навчальному процесі дозволяє створити цілісне та системне уявлення здобувачів освіти про значення курсу фізики та астрономії для майбутньої професійної діяльності, цілеспрямовано формувати у них початкові професійні компетенції при вивченні фізики та астрономії.

Голова методичної комісії: Шембелян Леся Миколаївна