положення про стипендіальне забезпечення 2024 р.
положення про стипендіальну комісію 2024 р.
Правила поведінки здобувачів освіти 2024-2025 р.
Права та обов’язки здобувачів освіти ДНЗ “Сквирське ВПУ”
Учні училища мають право на:
- належні умови навчання за обраною професією;
- матеріальне забезпечення в період навчання на умовах і в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України;
- навчання професії за індивідуальною програмою;
- безоплатне користування навчально-виробничою, культурно-спортивною, побутовою, оздоровчою базами училища;
- матеріальну допомогу;
- оплату праці під час виробничої практики і практики згідно з законодавством;
- безоплатне медичне обслуговування, користування засобами лікування, профілактики захворювань та зміцнення здоров’я;
- щотижневий відпочинок і канікули протягом навчального року та після його закінчення;
- безоплатне оволодіння іншою професією у разі хвороби, яка не дає змоги продовжити навчання за обраною професією.
Учні училища зобов’язані:
- виконувати вимогу навчальних програм і систем контролю знань, умінь і навичок;
- відвідувати заняття в тому числі і за індивідуальним графіком;
- виконувати під час проходження виробничої практики вимоги нормативно-правових актів, які регулюють працю працівників відповідних підприємств, установ і організацій;
- дотримуватись правил охорони праці та техніки безпеки під час теоретичного і практичного навчання і виробничої практики;
- бережно ставитися до обладнання, засобів навчання та інвентарю, що використовується в навчально-виробничому і навчально-виховному процесі.
Учням училища категорично забороняється:
- порушувати правила внутрішнього розпорядку навчального закладу та гуртожитку;
- допускати прояви грубості та вульгарності;
- палити у приміщенні та на території навчального закладу;
- розпивати алкогольні напої;
- вживати наркотичні речовини.
Порядок надання матеріальної допомоги та заохочення здобувачів освіти 2024 р.
Рекомендуємо для перегляду новий соціальний відеоролик «Спали» ФСБшника
Рекомендуємо для перегляду новий соціальний відеоролик, спрямований на убезпечення неповнолітніх від впливу ворожих спецслужб
Відеоролик створено з ініціативи Служби безпеки України з метою протидії спробам спецслужб держави-агресора залучити українську молодь до підривної діяльності проти нашої країни та попередження вчинення неповнолітніми протиправних дій, які несуть за собою невідворотність суворого покарання в умовах воєнного стану.Канал доступний за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=1TLPncMe2Sk.
Згідно з рішенням Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, відеоролик відповідає вимогам до соціальної реклами, визначеним чинним законодавством.
Новий розважально-просвітницький канал «Fake.Busters /Мисливці за фейками», створений у TikTok з метою надання допомоги українським дітям та підліткам у підвищенні рівня їхньої медіаграмотності, розвитку чутливості до спотвореного контенту, дезінформації та маніпуляцій.
Серед тем на каналі пропонуються такі: як вберегти свої персональні дані; як розпізнати шахрайство, ботів, вигаданий та маніпулятивний контент; анонімні авторитети з інтернету як ненадійне джерело інформації та інші.
Вдалим виглядає формат коротких відео-скетчів з акторами: у кожній серії герої потрапляють в різні життєві онлайн-пастки, сумніваються в інформації із соціальних мереж і намагаються розібратися, як слід реагувати на очевидне шахрайство, цькування, маніпуляції та фейки. Канал доступний за посиланням:https://www.tiktok.com/@fake.busters.
Такий просвітницький ресурс допоможе підвищити чутливість українських підлітків до спотвореного контенту, що є однією з категорій індексу медіаграмотності за концепцією Лена Мастермана.
Що необхідно для встановлення факту позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України й отримання державної грошової допомоги?
Інформаційні матеріали розроблені Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерськими організаціями в межах соціального проєкту «BRAMA»
Як повідомив працівник відділу протидії кіберзлочинам в Київській області, інспектор Василь Романенко, у зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.
Ребрендінг, також, включає в себе і перезапуск комунікації, а саме виготовлення та розміщення нових ознайомчих та рекламних матеріалів, з метою залучення більшої кількості небайдужих активних громадян.
Крім того плануємо, спровокувати нову хвилю уваги до проєкту MRIYA, покращити комунікації із користувачами, залучити нових та активізувати вже існуючих, прийнято рішення провести ребрендінг проєкту, що включатиме в себе як заміну візуальних елементів так і комунікативної стратегії.
Загалом інспектор надав коментар стосовно того, чому саме БРАМА
Перш за все брама – це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.
БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
Наші цінності:
- прозорість;
- компетентність;
- незалежність;
- результативність
Наша місія:
- очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту
Наші цілі:
- Знищення російських осередків в Інтернеті
- Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
- Протидія наркотикам та шахрайству
- Навчання та тренінги з кібергігієни
- Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
- Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції
Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».
Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.
Що ми пропонуємо учасникам:
- можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
- допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
- отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
- бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
- бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.
Також, ми пропонуємо нашим учасникам розважальний контент, який дозволить трішки відволіктись від виконання завдань та порадіти разом із нами успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога.